WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU KOLĘD I PIOSENEK BOŻONARODZENIOWYCH uczniów  klas IV – VIII

SPRAWOZDANIE  ZE SZKOLNEGO KONKURSU KOLĘD I PIOSENEK BOŻONARODZENIOWYCH uczniów  klas IV – VIII
Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Nr3 "Pietrasze" w Białymstoku

Konkurs odbył się  11 stycznia 2022 r. i miał na celu:

• popularyzowanie polskich i zagranicznych kolęd oraz piosenek bożonarodzeniowych
  • rozbudzanie i kształtowanie zainteresowań oraz zdolności muzycznych młodzieży
  • doskonalenie warsztatu wokalno-instrumentalnego
  • promocja talentów.

W zmaganiach konkursowych wzięło udział 16 uczniów z klas IV – VIII. Połowę stanowili  uczniowie klas IV. Uczestnicy konkursu zaprezentowali się wyłącznie w repertuarze kolęd, pastorałek i piosenek bożonarodzeniowych wyłącznie w języku polskim. Większość uczniów  przygotowała swoje występy z podkładem muzycznym, czworo uczestników zaśpiewało  a`capella , dwoje śpiewało akompaniując sobie na pianinie.

Komisja konkursowa w składzie – Joanna  Koszel i Agnieszka Nowacka, oceniając występy, brała pod uwagę:

• poprawność intonacyjną, rytmiczną oraz dykcję
  • znajomość tekstu
  • ogólne wrażenie artystyczne.

Po wysłuchaniu występów komisja postanowiła przyznać pięć miejsc oraz trzy wyróżnienia:

I MIEJSCE - Laura Włoskowska klasa 7E

II MIEJSCE - Maja Matysik klasa 4C

II MIEJSCE - Aleksandra Malczyk klasa 7D

III MIEJSCE - Wiktoria Filochowska klasa 4B

III MIEJSCE - Michał Powichrowski klasa 5A

WYRÓŻNIENIE - Franciszek Mikołaj Koncewicz klasa 4C

WYRÓŻNIENIE - Amelia Ćwiklińska klasa 4D

WYRÓŻNIENIE - Zuzanna Moroz klasa 4C

Wszystkie występy naszych utalentowanych uczniów prezentowały bardzo wysoki poziom i były doskonałą okazją do zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych przed szerszą publicznością.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach szkolnych oraz odbywających się na terenie miasta i województwa.

Organizatorzy: Joanna Koszel  i Agnieszka Nowacka

Białystok, dnia 11 stycznia 2022r.

Nabór do przedszkoli i oddziałów "0" w szkołach

Nabór do szkół podstawowych

Rekrutacja dla absolwentów szkół podstawowych

Do wakacji zostało:

Email dla rodziców