MKMP 2021

            Znakomicie zaprezentowało się Podlasie. W klasyfikacji medalowej UKS Hubal Białystok zajął pierwsze miejsce zdobywając 2 medale złote i 3 brązowe, SKB Suwałki z piątą lokatą i 5 medalami: 1 złoty, 1 srebrny i 3 brązowe. W klasyfikacji olimpijskiej dominacja obu klubów Podlasia jest także wyraźna: Hubal pierwszy, SKB na drugiej pozycji.

Młodzik młodszy:

Bennica UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle – UKS Hubal Białystok 3:2

Lena Maślanka/Maja Wójcik-Hanna Szulska/Agata Wasiluk 0:2 (17:21, 17:21)

Julia Mrozek-Amelia Łazuk 2:0 (21:10, 21:9)

Maja Zmarz-Agata Wasiluk 2:0 (21:10, 21:4)

Lena Maślanka-Hanna Szulska 0:2 (17:21, 6:21)

Julia Mrozek/Maja Zmarz-Hanna Wasiluk/Amelia Łazuk 2:0 (21:6, 21:3)

AZS AWF Katowice – UKS Hubal Białystok 3:2

Wiktoria Kaletka/Zuzanna Zemla-Hanna Wasiluk/Amelia Łazuk 2:0 (21:3, 21:5)

Aleksandra Gorzkowska/Hanna Zemla-Hanna Szulska/Agata Wasiluk 0:2 (6:21, 5:21)

Wiktoria Kaletka-Amelia Łazuk 2:0 (21;3, 21:8)

Zuzanna Zemla-Agata Wasiluk 2:0 (21:11, 21:14)

Aleksandra Gorzkowska-Hanna Szulska 0:2 (4:21, 3:21).

Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle - UKS Hubal Białystok 3:2

Krzysztof Łoboda-Jan Poskrobko 2:0 (21:3, 21:0)

Mikołaj Saska-Kacper Rydzewski 2:0 (21:11, 21:15)

Antoni Saska-Gabriel Makac 0:2 (3:21, 5:21)

Mikołaj Saska/Krzysztof Łoboda-Gabriel Czubaty/Jan Poskrobko 2;0 (21:1, 21:4)

Filip Krzywicki/Antoni Saska-Gabriel Makac/Kacper Rydzewski 0:2 (8:21, 5:21)

MKS Orlicz Suchedniów – UKS Hubal Białystok 4:1

Jakub Dulemba-Jan Poskrobko 2:0 (21:2, 21:3)

Jakub Chrząszcz-Kacper Rydzewski 2:0 (21:11, 21:19)

Oscar Pawelec-Gabriel Makac 0:2 (16:21, 16:21)

Piotr Sawicz/Aleksander Turski-Gabriel Czubaty/Jan Poskrobko 2:0 (21:6, 21:3)

Jakub Dulemba/Radosław Rębak-Gabriel Makac/Kacper Rydzewski 2:0 (21:10, 21:15)

D z i e w c z ę t a:

I miejsce          MKS Orlicz Suchedniów

II                     Beninca UKS Fenik Kędzierzyn-Koźle

III                   AZS AWF Katowice

IV                   SKB Suwałki

V                     UKS Hubal Białystok

                        UKS AB Kraków

VII                  UKS Tornado Donaborów

C h ł o p c y:

I miejsce          MKS Orlicz Suchedniów

II                     Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

III                   UKS Hubal Białystok

IV                   UKS Tornado Donaborów

Młodzik:

LKS Technik Głubczyce – UKS Hubal Białystok 5:0

Maja Naumczyk/Oliwia Zielińska-Marta Kalinowska/Amelia Łazuk 2:0 (21:8, 21:3)

Oliwia Zielińska-Marta Kalinowska 2:0 (21:4, 21:8)

Maja Janko-Agata Wasiluk 2:0 (21:6, 21:10)

Anna Paruszewska-Hanna Szulska 2:0 (21:4, 21:8)

Maria Czyżowicz/Maja Janko-Hanna Szulska/Agata Wasiluk 2:0 vo

AZS AWF Katowice – UKS Hubal Białystok 5:0

Hanna Niczyporuk-Marta Kalinowska 2:0 (21:8, 21:8)

Zuzanna Zemla-Agata Wasiluk 2:0 (21:12, 21:10)

Wiktoria Kaletka-Hanna Szulska 2:0 (8:4 rezygnacja)

Hanna Niczyporuk/Julia Zioła-Marta Kalinowska/Agata Wasiluk 2:0 (21:5, 21:5)

Wiktoria Kaletka/Hanna Zemla- … 2:0 vo

UKS Hubal Białystok – UKS Korona Pabianice 4:1

Kacper Pachucki-Szymon Gwiazda 0:2 (18:21, 10:21)

Damian Perkowski-Brian Borowski 2:0 (21:7, 21:13)

Krzysztof Podkowiński-Kamil Markus 2:0 (21:14, 21:11)

Tymoteusz Kozłowski/Kacper Pachucki-Brian Borowski/Filip Mikołajczak 2:1 (14:21, 21:16, 21:16)

Damian Perkowski/Krzysztof Podkowiński-Szymon Gwiazda/Kamil Markus 2:0 (21:16, 21:12)

UKS Hubal Białystok – UKS Kometa Sianów 5:0

Krzysztof Podkowiński-Norbert Kaczorowski 2:0 (21:5, 21:14)

Damian Perkowski-Piotr Lis 2:0 (21:7, 21:6)

Kacper Pachucki-Maciej Wiorek 2:0 (21:15, 21:18)

Damian Perkowski/Krzysztof Podkowiński-Igor Korczyk/Piotr Lis 2:0 (21:4, 21:6)

Kacper Pachucki/Kacper Polkowski-Nornert Kaczorowski/Maciej Wiorek 2:1 (21:18, 11:21, 21:19)

UKS Hubal Białystok – LKS Technik Głubczyce 1:4

Krzysztof Podkowiński-Paweł Kiszczyk 2:0 (21:9, 21:12)

Kacper Pachucki-Jakub Gałązka 0:2 (5:21, 13:21)

Damian Perkowski-Rafał Mielnik 1:2 (21:17, 15:21, 10:21)

Tymoteusz Kozłowski/Kacper pachucki-Piotr Adamów/Jaskub Gałązka 0:2 (8:21, 12:21)

Damian Perkowski/Krzysztof Podkowoński-Paweł Kiszczyk/Rafał Mielnik 0:2 (2:0 retired)

Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle – UKS Hubal Białystok 0:3

Wojciech Budny-Krzysztof Podkowiński 0:2 (17:21, 14:21)

Wojciech Budny/Maciej Zmarz-Damian Perkowski/Krzysztof Podkowiński 0:2 (13:21, 17:21)

Maciej Zmarz-Damian Perkowski 0:2 (10:21, 8:21)

Tymoteusz Cybulski/Krzysztof Łoboda-Kacper Pachucki/Kacper Polkowski bez gry

Tymoteusz Cybulski- Kacper Pachucki bez gry

D z i e w c z ę t a:

I miejsce          LKS Technik Głubczyce

II                     UKS Korona Pabianice

III                   SKB Suwałki

IV                   AZS AWF Katowice

V                     UKS Hubal Białystok

Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

C h ł o p c y:

I miejsce          WKS Śląsk Wrocław

II                     LKS Technik Głubczyce

III                   UKS Hubal Białystok

IV                   Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

V                     UKS AB Kraków

                        UKS Korona Pabianice

VII                  UKS Kometa Sianów

Junior młodszy:

UKS Hubal Białystok – UKS Unia Bieruń 4:1

Arkadiusz Dydyński-Filip Zioła 2:0 (21:16, 21:8)

Jan Frańczak-Wiktor Cierpisz 2:0 (21:15, 21:10)

Krzysztof Podkowiński-Sebastian Pinkowicz 0:2 (20:22, 19:21)

Arkadiusz Dydyński/Jan Frańczak-Wiktor Cierpisz/Wojciech Nych 2:0 (21:12, 21:19)

Damian Perkowski/Krzysztof Podkowiński-Sebastian Pinkowicz/Filip Zioła 2:0 (21:14, 21:8)

UKS Hubal Białystok – LKS Technik Głubczyce 4:1

Krzysztof Podkowiński-Mateusz Golas 0:2 (12:21, 14:21)

Jan Frańczak-Rafał Mielnik 2:0 (21:16, 21:14)

Arkadiusz Dydyński-Piotr Adamów 2:0 (21:12, 21:15)

Damian Perkowski/Krzysztof Podkowiński-Jakub Gałązka/Rafał Mielnik 2:0 (21:14, 21:8)

Arkadiusz Dydyński/Jan Frańczak- Mateusz Golas/Paweł Kiszczyk 2:0 (21:19, 21:18)

D z i e w c z ę t a:

I miejsce          UKS Unia Bieruń

II                     ABRM Warszawa

III                   SKB Suwałki

IV                   UKS Korona Pabianice

V                     LKS Technik Głubczyce

C h ł o p c y:

I miejsce          UKS Hubal Białystok

II                     LKS Technik Głubczyce

III                   UKS Unia Bieruń

Junior:

UKS Kometa Sianów – UKS Hubal Białystok 2:3

Natalia Markowska-Julia Stankiewicz 0:2 (6:21, 4:21)

Martyna Kowalczyk-Ewa Bartłomiejczuk 2:0 (21:16, 21:11)

Dominika Gajda-Anastasija Kosenchuk 0:2 (12:21, 10:21)

Natalia Markowska/Kinga Szuster-Ewa Bartłomiejczuk/Julia Rękawek 2:0 (18:21, 5:3 retired)

Dominika Gajda/Martyna Kowalczyk-Anastasija Kosenchuk/Julia Stankiewicz 1:2 (21:14, 17:21, 10:21)

UKS Unia Bieruń – UKS Hubal Białystok 3:2

Joanna Podedworny-Anastasija Kosenchuk 2:0 (21:10, 21:17)

Kinga Stokwisz-Julia Stankiewicz 0:2 (16:21, 13:21)

Alicja Syrek-Julia Rękawek 2:0 (21:1, 21:3)

Anna Czuchra/Joanna Podedworny-Anastasija Kosenchuk/Julia Stankiewicz 0:2 vo

Emilia Jochacy/Kinga Stokwisz-Ewa Bartłomiejczuk/Julia Rękawek 2:0 vo

BKB SET Mazańcowice – UKS Hubal Białystok 0:3

Julia Piwowar-Anastasija Kosenchuk 0:2 (10:21, 14:21)

Antonina Marszałek/Julia Piwowar-Anastasija Kosenchuk/Julia Stankiewicz 0:2 (20:22, 13:21)

Małogorzata Muszyńska-Julia Strankiewicz 0:2 (12:21, 12:21)

Justyna Biernot/Małgorzata Muszyńska-Ewa Bartłomiejczuk/Julia Rękawek bez gry

Anna Marszałek-Julia Rękawek bez gry.

UKS Hubal Białystok – Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 4:1

Dawid Perkowski-Mikołaj Szymanowski 0:2 (12:21, 15:21)

Arkadiusz Dydyński-Przemysław Gajda 2:0 (21:9, 21:15)

Jan Frańczak-Igor Jasek 2:1 (10:21, 21:18, 21:17)

Dawid Perkowski/Mateusz Podkowiński-Przemysław Gajda/Jakub Knihinicki 2:0 (21:18, 21:17)

Arkadiusz Dydyński/Jan Frańczak-Igor Jasek/Mikołaj Szymanowski 2:1 (21:19, 15:21, 21:18)

UKS Hubal Białystok – ABRM Warszawa 3:2

Jan Frańczak-Franciszek Kamiński 2:1 (18:21, 21:13, 21:18)

Arkadiusz Dydyński-Jan Wilczak 1:2 (16:21, 21:13, 14:21)

Dawid Perkowski-Bartosz Krajewski 2:1 (18:21, 21:7, 21:12)

Arkadiusz Dydyński/Jan Frańczak-Bartosz Krajewski/Adrian Krawczyk 2:1 (21:19, 15:21, 23:21)

Dawid Perkowski/Mateusz Podkowiński-Franciszek Kamiński/Jan Wilczak 0:2 (19:21, 14:21)

KS Chojnik Jelenia Góra – UKS Hubal Białystok 1:3

Kacper Górniak-Dawid Perkowski 0:2 (12:21,15:21)

Kacper Górniak/Piotr Heinke-Arkadiusz Dydyński/Jan Frańczak 0:2 (17:21, 17:21)

Piotr Heinke-Jan Frańczak 2:1 (21:18, 19:21, 21:7)

Nikodem Grześ/ Wiktor Kurzeja-Dawid Perkowski/Mateusz Podkowiński 0:2 (13:21, 14:21)

Nikodem Grześ-Arkadiusz Dydyński bez gry

D z i e w c z ę t a:

I miejsce          UKS Unia Bieruń

II                     SKB Suwałki

III                   UKS Hubal Białystok

IV                   BKB SET Mazańcowice

V                     UKS Plesbad Pszczyna

                        UKS Kometa Sianów

C h ł o p c y:

I miejsce          UKS Hubal Białystok

II                     KS Chojnik Jelenia Góra

III                   SKB Suwałki

IV                   Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

V                     UKS Milenium Warszawa

                        ABRM Warszawa

Młodzieżowiec:

UKS Hubal Białystok – Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 2:3

Dawid Perkowski-Mikołaj Szymanowski 0:2 (17:21, 20:22)

Aleksandra Kiryluk/Julia Stankiewicz-Dominika Kwaśnik/Julia Wójcik 1:2 (14:21, 22:20, 13:21)

Dawid Perkowski/Konrad Płoch-Karol Budny/Igor Jasek 2:0 (21:16, 21:11)

Weronika Górniak-Amelia Krząkała 2:0 (21:6, 21:3)

Konrad Płoch/Anastasija Kosenchuk-Mikołaj Szymanowski/Dominika Kwaśnik 0:2 (14:21, 20:22).

UKS Hubal Białystok – SKB Suwałki 2:3

Aleksandra Kiryluk/Aleksandra Radziszewska-Aleksandra Goszczyńska/Ulyana Volskaya 0:2 (16:21, 12:21)

Dawid Perkowski-Robert Cybulski 2:1 (18:21, 21:8, 21:16)

Mateusz Podkowiński/Konrad Płoch-Michał Sobolewski/Adam Szolc 0:2 (20:22, 13:21)

Weronika Górniak-Ulyana Volskaya 2:0 (21:18, 21:13)

Konrad Płoch/Julia Stankiewicz-Robert Cybulski/Aleksandra Goszczyńska 0:2 (18:21, 10:21)

I miejsce          SKB Suwałki

II                     ABRM Warszawa

III                   Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

IV                   KS Chojnik Jelenia Góra

V                     UKS Hubal Białystok

                        KS Masovia Płock

Klasyfikacja medalowa:

Poz.

Klub

Złote

Srebrne

Brązowe

Razem

1

UKS Hubal Białystok

JMC,JC

 

MMC,MC,JD

5

2

UKS Unia Bieruń

JMD,JD

 

JMC

3

3

MKS Orlicz Suchedniów

MMD,MMC

 

 

2

4

LKS Technik Głubczyce

MD

MC,JMC

 

3

5

SKB Suwałki

M

JD

MD,JMD,JC

5

6

WKS Śląsk Wrocław

MC

 

 

1

7

Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

 

MMD,MMC

M

3

8

ABRM Warszawa

 

JMD,M

 

2

9-10

KS Chojnik Jelenia Góra

 

JC

 

1

9-10

UKS Korona Pabianice

 

MD

 

1

11

AZS AWF Katowice

 

 

MMD

1

 

KS Masovia Płock

 

 

 

0

 

UKS AB Kraków

 

 

 

0

 

UKS Milenium Warszawa

 

 

 

0

 

UKS Tornado Donaborów

 

 

 

0

Klasyfikacja olimpijska:

 

klub

MMD

MMCh

MD

MCh

JMD

JMCh

JD

JCh

M

suma

 1

UKS Hubal Białystok

4,5

6

4,5

6

 

8

6

8

3,5

46,5

 2

SKB Suwałki

6

 

6

 

6

 

7

6

8

39

 3

Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

7

7

4,5

5

 

 

 

5

6

34,5

 4

LKS Technik Głubczyce

 

 

8

7

4

7

 

 

 

26

 5

UKS Unia Bieruń

 

 

 

 

8

6

8

 

 

22

 6

ABRM Warszawa

 

 

 

 

7

 

 

4,5

7

18,5

 7

MKS Orlicz Suchedniów

8

8

 

 

 

 

 

 

 

16

 8

UKS Korona Pabianice

 

 

7

3,5

5

 

 

 

 

15,5

 9

KS Chojnik Jelenia Góra

 

 

 

 

 

 

 

7

5

12

 10

AZS AWF Katowice

6

 

5

 

 

 

 

 

 

11

 11

UKS Tornado Donaborów

3

5

 

 

 

 

 

 

 

8

 12

WKS Śląsk Wrocław

 

 

 

8

 

 

 

 

 

8

 13

UKS AB Kraków

4,5

 

 

3,4

 

 

 

 

 

7,9

 14

UKS Kometa Sianów

 

 

 

2

 

 

3,5

 

 

5,5

 15

BKB SET Mazańcowice

 

 

 

 

 

 

5

 

 

5

 16

UKS Milenium Warszawa

 

 

 

 

 

 

 

4,5

 

4,5

 17

KS Masovia Płock

 

 

 

 

 

 

 

 

3,5

3,5

 18

UKS Plesbad Pszczyna

 

 

 

 

 

 

3,5

 

 

3,5

 Galeria więcej zdjęć na profilu fb: Hubal

Nabór do przedszkoli i oddziałów "0" w szkołach

Nabór do szkół podstawowych

Rekrutacja dla absolwentów szkół podstawowych

Do wakacji zostało:

Email dla rodziców

Program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej

Załączniki

MSWiA Hejt audiodeskrypcja
MSWiA Hejt audiodeskrypcja
Data: 2020-12-16, rozmiar: 12 MB
MSWiA Hejt bez audiodeskrypcji
MSWiA Hejt bez audiodeskrypcji
Data: 2020-12-16, rozmiar: 10 MB