SPRAWOZDANIE ZE SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO W KLASACH 1-3 „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

1. Rozwijanie zainteresowań plastycznych wśród dzieci kształcenia zintegrowanego.
  2. Kształtowanie właściwych postaw w zakresie bezpieczeństwa drogowego.
  3. Wykształcenie u dzieci świadomej umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach związanych z bezpieczeństwem w drodze do szkoły.
  4. Wdrażanie uczniów do umiejętności ukazywania waloru bezpieczeństwa za pomocą symboli plastycznych.
  5. Umożliwienie dzieciom spędzania czasu na rozwijaniu własnych zdolności plasycznych i wyrabianiu umiejętności zaprezentowania ich.

W regulaminie nie uwzględniono prac przestrzennych. Format prac i technika była dowolna.

Sponsorami nagród był Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Białystok, Stadion Miejski w Białymstoku, Rada Rodziców ZSOMS Nr3 w Białymstoku oraz Straż Miejska w Białymstoku.

Niezależni jurorzy – nagrodzili następujące prace:

KLASY I:

I miejsce – Rozalia Gryko 1d

II miejsce – Pola Rogalska 1a

III miejsce – Łukasz Kryński 1b

wyróżnienie –Maja Gromko 1b

KLASY II:

I miejsce – Michał Kozłowski 2c

II miejsce – Julian Leszczyński 2c

III miejsce – Daria Rogucka 2a

wyróżnienia – Julia Kalisty 2c

Piotr Ciepły 2b

KLASY III:

I miejsce – Oliwia Dobrzycka 3c

II miejsce – Lena Chomańska 3b

III miejsce – Piotr Sadanowicz 3b

wyróżnienie – Amelia Dembek 3b

Wszystkim uczniom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY!

Organizatorzy: Jolanta Jabłońska

Halina Piech

Nabór do przedszkoli i oddziałów "0" w szkołach

Nabór do szkół podstawowych