Białostocki Test Informatyków - BTI 2021

BTI jest konkursem wiedzy i umiejętności informatycznych, w którym pytania proponują firmy współpracujące z Wydziałem Informatyki PB. W tym roku Test organizuje 12 firm: *Britenet, Elastic Cloud Solutions (WORKAI), Execon One, Inspeerity, Plum, Rydoo, SoftServe Poland, Transition Technologies PSC, Transition Technologies–Software, Transition Technologies MS, X-Code, intive*

Jest więc to doskonała okazja do poznania tych firm i ich ofert. Można też przyjść, by dobrze się bawić i przy okazji zdobyć trochę finansów na prezenty gwiazdkowe! A jest o co powalczyć.

I miejsce w klasyfikacji generalnej - *3000 *zł
II miejsce w klasyfikacji generalnej - *2000 *zł
III miejsce w klasyfikacji generalnej - *1500 *zł
I miejsce w kategorii tematycznej - *500 *zł

Kategorii tematycznych jest 7:
*
*projektowanie obiektowe, bazy danych, znajomość języka Java, znajomość języka C#, znajomość języka C++, technologie webowe, technologie chmurowe.*

Liczba miejsc jest ograniczona do *100 uczestników*, liczy się kolejność zgłoszeń. Zapisy do 01/12/2021 r. Test odbędzie się w laboratoriach WI PB.

Szczegółowe informacje i rejestracja są dostępne na stronie: *bti.pb.edu.pl*

W dniu Testu, w holu przed aulą C, firmy współorganizujące konkurs będą udzielały wszelkich informacji o sobie, możliwych stażach, praktykach, czy nawet zatrudnieniu. Przewidziane są liczne atrakcje i niespodzianki. Tego nie można ominąć!

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Maseczki i dezynfekcja rąk są obowiązkowe.

Zapraszamy!

Ireneusz Mrozek

Prodziekan ds. Rozwoju i Współpracy
Wydział Informatyki