Zaproszenie do III edycji konkursu InstaLogik dla klas 4-8

W tym roku do konkursu przystąpiło już 3200 uczniów z 580 szkół w całym kraju. Rejestracja nauczycieli i uczniów oraz zgłaszanie rozwiązań trwają do końca pierwszego etapu - do 28 października 2021 g. 20:00
Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz formularz rejestracyjny znajdziecie Państwo na stronie instalogik.pl.
Webinarium InstaLogika
Serdecznie zapraszamy na webinarium "Wieże, Piramidy, Fragmenty liczb - co za tym stoi?". Na spotkaniu będą omówione modele matematyczno-informatyczne prezentowane w zadaniach pierwszego etapu konkursu InstaLogik 2021/2022.
Webinarium poprowadzą: Wanda Jochemczyk i Katarzyna Olędzka z Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.
Spotkanie odbędzie się online w poniedziałek 18.10.2021 o g. 18:00 na platformach Youtube i Facebook.
Więcej informacji na stronie wydarzenia.
Chromebooki od Google dla szkół
W zeszły piątek odbyło się pierwsze losowanie Chromebooków ufundowanych przez partnera konkursu, firmę Google. W losowaniu wzięło udział 130 szkół, a Chromebooki otrzyma 5 szkół podstawowych z województw: świętokrzyskiego (2 szkoły), lubelskiego, kujawsko-pomorskiego i podkarpackiego.
Zapraszamy na kolejne losowanie w piątek 15.10 o g. 17:00. Podczas spotkania Monika Żurkowska z Google przedstawi prezentację "Dzień z życia inżyniera" - zachęcamy do oglądania na żywo losowania i prezentacji na Youtube.
W losowaniu Chromebooków udział wezmą wszystkie szkoły, w których do III edycji konkursu InstaLogik zostały zgłoszone co najmniej 3 uczennice - liczą się tylko zgłoszenia potwierdzone zarówno przez nauczyciela, jak i przez rodzica.
Więcej informacji i regulamin udziału w losowaniu na stronie wydarzenia.
Z poważaniem,

Ewa Gąsienica-Samek

Dyrektor Placówki Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod

www: www.instalogik.pl